تلفن های تماس 03132274237 | 09217705878
Email : info@nodacom.ir
شرکت مهندسی نوین داده کاوان مکعب | نوداکام

درباره نوداکام


نوداکام، با ایده ایجاد تحولات علمی و تجاری در عرصه انفورماتیک با ماهیت بهبود کسب و کار صاحبان تجارت و صنعت در ایران پایه گذاری شده است.

استراتژی و خط مشی

استراتژی و خط مشی


ارائه تمامی خدمات فنی و مهندسی حوزه IT در راستای بهبود، بهینه سازی، تعالی سازمانی در شرکت های دولتی و خصوصی، تولیدی (اتوماسیون صنعتی هوشمند) و خدماتی (اتوماسیون ادارای) داخلی و خارجی کشور با نگاه ویژه به فن آوری هوشمند سازی محیط های کسب و کار


مشاهده متن کامل

چشم انداز و ماموریت

چشم انداز و ماموریت


اخذ رتبه یک شورای عالی انفورماتیک، پیاده سازی تمامی حوزه های تعریف شده در چارت سازمانی، رشد و تربیت و بکارگیری نیروی انسانی متخصص و حرفه ای در تمامی ابعاد شرکت، دستیابی به برند نمونه کشور در حوزه انفورماتیک، ارتقا روابط بین الملل و دستیابی به بازارهای جهانی


مشاهده متن کامل

پیام هیئت مدیره و مدیرعامل

پیام هیئت مدیره و مدیرعامل


هیئت مدیره شرکت نوداکام امیدوار است با برنامه ریزی ها و تعیین استراتژی های جدید در آغاز سال 1396 و اعمال تغییرات سازمانی لازم در راستای بهبود عملکرد شرکت گام برداشته و مسیر دستیابی به چشم انداز و اهداف کلان شرکت را هموار سازد.


مشاهده متن کامل

معرفی نوداکام

معرفی نوداکام


با توجه به دانش و شناخت هیئت موسس نسبت به حوزه های مختلف کسب و کار از سال 1384، مسیر ارائه خدمات در زمینه سیستم های اتوماسیون هوشمند و تصمیم ساز مطرح گردید. لذا از همان ابتدا برنامه جامع دستیابی به این هدف تدوین گردید. این مسیر، هیئت موسس را بر آن داشت تا چشم انداز مشخص با برنامه¬ریزی هدفمند را جهت تاسیس شرکت نوداکام در نظر داشته باشد. چشم انداز ترسیم شده از سال 1390 ارائه تمامی خدمات فنی و مهندسی علوم رایانه ای، مبتنی بر نسل چهارم انقلاب صنعتی (INDUSTRIAL 4.0) می باشد.


مشاهده متن کامل