تلفن های تماس 03132274237 | 09217705878
Email : info@nodacom.ir
شرکت مهندسی نوین داده کاوان مکعب | نوداکام

معرفی نوداکام


با توجه به دانش و شناخت هیئت موسس نسبت به حوزه های مختلف کسب و کار از سال 1384، مسیر ارائه خدمات در زمینه سیستم های اتوماسیون هوشمند و تصمیم ساز مطرح گردید. لذا از همان ابتدا برنامه جامع دستیابی به این هدف تدوین گردید. این مسیر، هیئت موسس را بر آن داشت تا چشم انداز مشخص با برنامه¬ریزی هدفمند را جهت تاسیس شرکت نوداکام در نظر داشته باشد. چشم انداز ترسیم شده از سال 1390 ارائه تمامی خدمات فنی و مهندسی علوم رایانه ای، مبتنی بر نسل چهارم انقلاب صنعتی (INDUSTRIAL 4.0) می باشد.
معرفی نوداکام

اعضا اصلی مجموعه مهندسی نوین داده کاوان مکعب (نوداکام)، با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در حوزه علوم انفورماتیک فعالیت دانش بنیان و مطالعاتی خود را از سال 1390 آغاز نمود. 
با توجه به دانش و شناخت هیئت موسس نسبت به حوزه های مختلف کسب و کار از سال 1384، مسیر ارائه خدمات در زمینه سیستم های اتوماسیون هوشمند و تصمیم ساز مطرح گردید. لذا از همان ابتدا برنامه جامع دستیابی به این هدف تدوین گردید. این مسیر، هیئت موسس را بر آن داشت تا چشم انداز مشخص با برنامه ریزی هدفمند را جهت تاسیس شرکت نوداکام در نظر داشته باشد. چشم انداز ترسیم شده از سال 1390 ارائه تمامی خدمات فنی و مهندسی علوم رایانه ای، مبتنی بر نسل چهارم انقلاب صنعتی (INDUSTRIAL 4.0) می باشد.
از طرفی دانش جامع کارشناسان ارشد سازمان در حوزه سیستم های جامع اطلاعات سازمانی یا به عبارتی ERP، موجب تشکیل تیم فنی و مهندسی بخش هوش کسب و کار (هوش تجاری) در مجموعه گردید. با توجه به پیشرفت قابل توجه این بخش از مجموعه هیئت موسس را بر آن داشت تا در سال 1393 با ثبت شرکت سهامی خاص تحت عنوان شرکت مهندسی نوین داده کاوان مکعب با نام تجاری نوداکام فعالیت حقوقی خود را رسما شروع نمود.
به موازات دامنه این خدمات با توجه به هدف پیاده سازی سیستم اتوماسیون در تمامی سطوح، تیم های مختلف از حوزه اتوماسیون صنعتی، شبکه های مخابراتی، پایگاه داده، برنامه نویسی و از همه مهمتر توسعه دهنده های سیستم های لایه سرمایه و تصمیم ساز، در ساختار سازمانی طراحی و پیاده سازی گردید. لذا همکنون کارشناسان این شرکت مدعی ارائه خدمات فنی و مهندسی با محوریت انجام کلیه امور تخصصی در تمامی سطوح از حوزه اتوماسیون صنعتی در پایین ترین لایه شامل سطح فرایند تا حوزه هوش کسب و کار(هوش تجاری) به عنوان بالاترین لایه در حال فعالیت حرفه ای خود می باشند.